Červenec 2011

Advík -info

20. července 2011 v 11:13
Tak máme pro některé dobrou pro některé špatnou zprávu.
z fb Advíku:
PŘEDPRODEJ na webu Advíku končí - Dnes končí předprodej vstupenek a ubytování přes web Advíku. Nadále si je možné koupit vstupenky na Ticketpro nebo vstupenku/ubytování na místě v KC Zahrada. Lidé, kteří si u nás vstupenku/ubytování objednali a dodnes nezaplatili, mohou tak učinit do středy 20.7.2011 na náš účet 2400125549/2010. Do zprávy pro příjemce napiště ... vaše jméno, které se bude shodovat se jménem na objednávkovém webu. Variabilní symbol nepotřebujeme. Upozorňujeme, že se to týká jen na dříve zadané objednávky. Platby od lidí, kteří u nás nemají objednávku, budeme považovat za dar.

Manga knihovna v Praze zavírá

20. července 2011 v 11:09
Manga knihovnička k zítřejšímu dni ukončuje svou činnost.Důvodem je málo otaku kteří by si půjčovali Mangy.Co bude s mangami z knihovničky se zatím neví.Naposledy můžete navštívit Manga knihovničku na Advíku .Více o Advíku v nowinkách.Majitel knihovničky napsal na fb že je malý zájem.Co bude s mangamy se neví!Někteří by si nějakou tu mangu koupili ale majitel ji sčítá ve své sbírce.Uvidíme ale tento konec je asi definitivní.Mnoha Otaku psalo že kdyby pro ně nebyla Praha daleko mangu si půjčí-znám z vlastních zkušností.

Manga Naruto vyjde 25. 7.

20. července 2011 v 11:02
Na český trh se dostane další slavná manga. Nakladatelství Crew vydává v češtině mangu Naruto, první díl vyjde 25. 7. (v pražských obchodech bude k sehnání už v pondělí, v Brně ve středu). Další díl by měl vyjít v srpnu a poté každé dva měsíce.

První díl si již můžete předobjednat za 180 Kč. Pokud se chcete pojistit, aby vám žádný díl neutekl, můžete si zařídit předplatné.

Využijte příležitost zaplnit si knihovnu svými oblíbenými hrdiny a podpořte vydávání mangy v Česku.

Překladu i přípravě mangy byla věnována velká péče.

Novinky na webu!

11. července 2011 v 22:17
Tak snažím se o to aby to tu bylo vše tip top!
Dnes jsem změnila dessign.I když je růžový můžou tu být i kluci.Taky sem přidala popisky menu pro lepší oorientaci.Nadále můžete posílat vaše díla,povídky.A nyní novinka!Už to není jen pro nás pro čechy ale i pro zahraniční Otaku a spol.Stačí jen najet na Translate -sou tu tři jazyky a stále přemýšlíme o dalších zaatím jen -Aj,šp,Jp.Dále možná přibidou Thajsky.Dále bych chtěla napsat o změně v hudbě.Ano změnila jsem hudbu a dala dvě videa.Komu se to nelíbilo tak prosím berte na vědomí,že je těžké sem dát něco co byste poslouchali všichni!A pokud budete mít nějaké typy na hudbu tak se nebojte psát!A jinak dál zasílejte jako předtím!Snažíme se být co nejlepší komunita.Takže stále přispívejte články.Jinak vydáváme spíš píšeme pro vás i časopis takže se můžete těšit brzy i na časopis! A i na facebooku je malá změna -jaká?Nyní je jiná profilovka!

Advík

11. července 2011 v 16:04
Takže letošní Advík se nám blíží (od 28.7 - 1.8 2011) a lístky na něj už jsou v oběhu. Letos sem jedu poprvé s přáteli takže jsem natěšená jak děcko na Štědrý den.
Proč to sem ale píšu: zajímalo by mne, kdo z konožanů sem taky jede (jsem tvor zvědavý, tak se nezlobte)? Kdo jede poprvé? A jaké zažitky z minulých let si přinesli ti, kteří už tam byli?
Tak pište, pište!

Sraz Praha

11. července 2011 v 16:00
Ahoj Laughing out loud
Tak si myslím, že nejsme jediná, kdo se bude o prázdninách nudit, tak jsem se chtěla zeptat jestli nevíte o nějacích srazích v Praze? Laughing out loud Já ne >< A je mi to líto protože by jsem celkem ráda někam vyrazila Laughing out loud Kdyžtak, kdyby někdo nějakej ten Naruto sraz chtěl uspořádat, mrkněte nawww.naruto-srazy.blog.cz , možná že by se pomocí toho dalo něco uspořádat. Laughing out loud

sraz okolí Mladé Boleslavi

11. července 2011 v 15:58
HOJ LIDI,CHTĚL JSEM SE ZEPTAT JESTLY BY JSTE NĚKDO NEMOHL USPOŘÁDAT NS V OKOLÍ BOLESLAVY NEJDÁL ASI JÍČÍN,NEBO MĚ NAPADLO ŽE BY JSME SE TADY DOHODLY PARTA LIDÍ A NĚJAKEJ TEN SRAZ BY JSME USPOŘÁDALY JAKO DOHROMADY,MĚ JE 14. TAK PIŠTE O NĚJAKEJCH SRAZECH NEBO O TVORBĚ SRAZU DO KOMENTÁŘŮ...ROZHODNĚ NEJSEM JEDINEJ CO BY CHTĚL NEJAKEJ TEN SRAZ O PRÁZDNINÁCH ŽE JO,POKUD BY BYLO DOST LIDÍ TAK BY JSME MOHLI SKUSITT I NĚJAKÝ TO PŘESPÁNÍ.OK

Ostravský Cosplay Sraz

11. července 2011 v 14:41
čas
23. červenec · 9:30 - 17:00